Kategoriler

HAKKIMIZDA

kurbi

1990 Yılında Cemre Ofsetle birlikte başlamış olduğumuz matbaacılık sektörüne 2004 yılında kattığımız grafik tasarım, dijital baskı ve film atölyesi olarak hizmet vermeye başlayan firmamız, Anormal Görsel Sanatlar ile matbaacılık sektörüne yeni bir soluk kattık.

Bugün günlük 300 bin baskı kapasitesine sahip son sistem teknoloji ürünü dijital matbaa makinelerimizle önemli bir konuma ulaşmış bulunmaktayız.

Matbaa sektöründeki çeyrek asırı aşan bilgi ve tecrübemizle renkli ve siyah beyaz baskı, katalog, broşür, kartvizit, davetiye, afiş küp bloknot, kullanım klavuzu, föy, menü vb. gibi daha birçok konuda; kağıt ve pvc üzerine dijital baskı hizmeti vermekteyiz.

Müşteri portföyümüzün ağırlıklı kısmını ajans ve matbaalar oluşturmakta olup, kendi bünyemizde kurmuş olduğumuz mücellithanemizle müşterilerimize butik ciltleme hizmeti sunmaktayız.

Gerek dijital matbaa ve gerekse mücellithanemizde istihdam ettiğimiz kalifiye elemanlarımız ve profesyonel yönetim kadromuzla öne çıkmaktayız.

Anormal Görsel Sanatlar olarak sanatın ve emeğin anlamını bilen ve konusunda uzmanlaşmış olan ekibimiz ile müşterilerimize profesyonel anlamda hizmet vermeyi kendimize misyon edindik.

 

Merhaba, nasıl yardımcı olabilirim?